plakat-druk — kopiaJuż 11 stycznia po raz dwudziesty trzeci zagra w naszej Szkole

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Miło nam zakomunikować, że w dotychczasowych edycjach zebraliśmy już ponad 250 tysięcy zł!

Będziemy grali, nie tylko w Centrum Riviera, ale również na lotnisku w Babich Dołach oraz na Plaży Miejskiej w Gdyni wspólnie z Cafe Contrast i Kolibki Adventure Park. O godzinie 20.00 wystrzelimy zaś obok Centrum Riviera gdyńskie „Światełko do nieba”.

Jak zawsze chcemy, by impreza wspomagająca tak szczytny cel była jak najokazalsza, a nasi wolontariusze zebrali jak najwięcej środków.

Dlatego też zwracamy się z apelem do Was Drodzy Rodzice!

Jeśli znacie interesujących ludzi, jeśli znacie osoby publiczne, artystów, sportowców, ludzi z pasją, niebanalne przedsięwzięcia, przedstawicieli znanych firm, którzy chcieliby również wspomóc działania tegorocznej Orkiestry, zaproście ich do nas!

Liczymy na wszelką pomoc organizacyjną i rzeczową, szczególnie na drobne (loteria) i bardziej cenne (licytacja na scenie głównej w Centrum  Riviera) fanty.

Prosimy bardzo o zgłoszenia w sekretariacie szkoły.

Postarajmy się, by najbliższa Orkiestra zagrała w naszej Szkole donośnie jak nigdy dotąd!

Sztab In gremio Finał WOŚP 2015 – Plan imprez

Centrum Riviera       godziny: 10.00 – 19.00

Prowadzący: Beata Bużan, Hubert Światek

Zaproszeni goście: Katarzyna Figura – 11.00- 12.00, Dariusz Michalczewski – 13.00- 15.00, Mateusz Kuśnierewicz – 12.00-13.00

Scena główna:

10.00 – 10.05  Otwarcie

10.05 – 10.30  Marcin Molendowski – Voice of poland

10.30 – 11.00  Ambershire – pokaz perkusyjno-wokalny

11.00 – 11.45   Spektakl tetralny

12.00 –  12.30 Siergiej Kriuczkow i Riverboat Ramblers

12.45 –  13.15  Cherleeders Gdynia

13.30 –  14.15  South Blunt System

14.30 – 14.50 TARABAN – grupa perkusyjna

15.00 – 15.30  Joanna Knitter z zespołem

15.30 –  15.45 TARABAN – grupa perkusyjna

16.00 – 17.00  Reni Jusis

17.15 – 17.45 Cotton Wing

18.00 – 18.20  Elphin – taniec Irlandzki

18.20 – 18.50  Studio Tańca Fest

Strefy:

1. Strefa sztuk walki – Sopocki Klub Kendo
  1. Strefa mocy Strefa mocy 501st Legion – Polish Garrison na terenie całego centrum

(Będzie to miejsce, w którym każdy będzie mógł poczuć moc Jedi w obecności bohaterów Gwiezdnych Wojen. Osoby, które wystąpią w przebraniach, posiadają licencjonowane przez Lucas Studio, kostiumy postaci filmowych)

1. Strefa oryginalnych gadżetów WOŚP
  1. Strefa Angory Birds – wyśmienita zabawa dla najmłodszych z ulubionymi bohaterami
  1. Strefa dzieci (malowanie twarzy dla dzieci + stanowisko makijażu dla mam, plener rodzinny – wspólne malowanie obrazów na sztalugach, warsztaty rękodzieła – biżuteria dla dzieci, warsztaty architektoniczne dla dzieci – Fundacja Architektura Plus, zajęcia robotyki dla najmłodszych, budowanie i programowanie robotów z zestawów LEGO – firma EduRobot, Turniej szachowy dla najmłodszych, Bitwa na obrazki logiczne.
  1. Strefa sportu – Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy – znani sportowcy, trenerzy personalni i instruktorzy poprowadzą strefę w której każdy będzie mógł biegnąc na bieżniach firmy Adreanline „wybiegać” jak najwięcej pieniędzy dla WOŚP, Zespoły zawodników Arki Gdynia, Sztormu Gdynia, koszykarze, siatkarki, zawodnicy futbolu amerykańskiego SeaHawks, Jakub Krzyżak, Tri Ladies, Morsy gdyńskie, Zdrowy Rower.
  1. Strefa niespodzianek
    1. Fabryka niespodzianek – loteria fantowa
    2. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu – automat do zdjęć, zdjęcia w togach prawniczych
    3. Jednostka Strzelecka 4018 Gdańsk. Pokazy sprzętu militarnego, pokazy pierwszej pomocy, inscenizacje, konkursy dla dzieci
    4. Karetka Pogotowia i stanowisko ratowników medycznych

W trakcie całej imprezy będą miały miejsce licytacje atrakcyjnych przedmiotów na scenie głównej z których dochód będzie wspierał finał WOŚP.

Impreza WOŚP na Plaży Miejskiej przy Cafe Contrast   godz. 11.00-15.00

“MotoOrkiestra”Babie Doły   godz. 9.00 – 14.00

„Światełko do nieba” godz. 20.00

Parking pomiędzy C Riviera, a Gdynia Arena.