Szanowni Państwo!

Niemal od początku koncertowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Społeczna Jedynka organizuje sztab, angażując w działania charytatywne całą społeczność szkolną – uczniów, rodziców i nauczycieli. To ważny element naszego programu wychowawczego, z którego nie możemy i nie chcemy rezygnować – nawet w obecnej sytuacji sanitarnej związanej z pandemią.

1. Finał WOŚP odbędzie się w dniach 29-30 stycznia 2022 roku pod hasłem „Przejrzyj na oczy”.

Mając na względzie warunki pandemiczne, zdecydowaliśmy, że podczas styczniowego Finału uczniowie naszej szkoły będą kwestowali w sobotę na terenie „Centrum Riviera” a w niedzielę na terenie „Centrum Riviera” i całej Gdyni. Jednak większość naszej aktywności przenosimy do Sieci.

Do Państwa zwracamy się jak co roku z prośba o udzielenie wszelkiej możliwej pomocy – materialnej i logistycznej. Szczególnie prosimy o:

• przekazanie na internetowe aukcje wszelkich wartościowych przedmiotów – plakatów, pamiątek książek (najlepiej z autografem autora/bohatera), zabawek, sprzętu elektronicznego, sportowego… – innymi słowy: wszystko, co ma wartość i może być wystawione na aukcji;
  • przekazanie każdej ilości gadżetów firmowych: kalendarzy, długopisów, smyczy, notatników, opasek odblaskowych…, także: bonów i kart zniżkowych, voucherów, zaproszeń do firm usługowych i lokali, na wspólny trening, kolację, szkolenie, event…;
  • przekazanie lub pomoc w uzyskaniu przedmiotów podpisanych (autoryzowanych w inny sposób – nagranie krótkiej wypowiedzi, fotografia…) przez znane postacie życia kulturalnego, sportowego, społecznego, politycznego…;
  • wsparcie naszego Sztabu w mediach społecznościowych.

Szczegółowy program 30. Finału znajdziecie Państwo w najbliższych dniach na stronie Szkoły, fanpageach FB oraz w Librusie.