IMG_1251-16Z przyjemnością informujemy, że sportowe boisko wielofunkcyjne przy naszej Szkole zostało otwarte. Było to możliwe jeszcze w tym roku dzięki nieocenionemu wsparciu naszych niezastąpionych Rodziców, sympatyków, zaprzyjaźnionych firm oraz ciężkiej pracy i wkładowi finansowemu Zarządu stowarzyszenia In gremio.

Całkowity koszt boiska wraz wyposażeniem: 2 aluminiowe bramki, 4 kosze z regulowaną wysokością tablicy, 2 słupki do siatkówki i tenisa, belka wraz z rozbiegiem i piaskownicą do skoku w dal wyniósł 129 865 złotych i 86 groszy brutto.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy wsparli Nas w czasie tej inwestycji i bez których pomocy jej zakończenie w tak krótkim czasie nie byłoby możliwe. Cieszymy się, że uczniowie naszej Szkoły mogą już od dziś korzystać z nowoczesnego, dobrze wyposażonego i bezpiecznego obiektu sportowego. Zapraszamy do galerii!