W czwartek klasy drugie udały się do magicznego miejsca (Grąbkowo), gdzie razem z Piotrusiem Panem, Dzwoneczkiem oraz kapitanem Hookiem przeżyły wiele niesamowitych przygód. Niestraszne im było przejście po linowych przeszkodach i zdobycie statku Hooka. Strzelali z łuku i pobierali lekcje latania wykorzystując do tego zjazd na tyrolce. Wspaniałe było pływanie w mini łódeczkach i obserwowanie kąpiącej się tam żaby:)  Podczas  pobytu w Nibylandii dzieci mogły  nauczyć się wielu tańców i piosenek, pomalować sobie buźki oraz upiec własnoręcznie wykonane ciasteczka. Czas minął bardzo szybko i z żalem opuszczaliśmy to niesamowite miejsce. Ale na pożegnanie każdy otrzymał paszport Nibylandii, więc powrót tam jest tylko kwestią czasu:)