Drodzy Rodzice i uczniowie!
Społeczna Jedynka, Centrum Riviera oraz Miasto Gdynia zorganizowało w tym roku największe wydarzenie związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w naszym mieście. 14-go stycznia Centrum Riviera, biło w takim samym rytmie serca, jak cała Polska wspierająca Fundację Jurka Owsiaka. Tego dnia wszyscy byliśmy wolontariuszami, dzięki którym od 26 lat zmienia się rzeczywistość polskiej służby zdrowia.

W tegorocznym 26 Finale WOŚP nasz Sztab zebrał 133 749, 04 zł. Jest to rekord i wynik wyższy o 40 tysięcy, niż w roku ubiegłym.

Niewątpliwy sukces, jaki osiągnęliśmy, jest zasługą nas wszystkich. Na szczególne podziękowania zasługują nie tylko nasi uczniowie i nauczyciele ale również Państwo. Nie tylko wspieraliście nas organizacyjnie z samego rana, w czasie Finału i późnym wieczorem. Pozyskaliście dla nas mnóstwo darów od sponsorów i przekazaliście na rzecz naszego Sztabu mnóstwo atrakcyjnych przedmiotów. Bawiliście się z nami w czasie Finału przez cały dzień. Wreszcie wspieraliście finansowo działania organizacyjne Sztabu. Wielkie, wielkie pokłony i podziękowania. Chapeu bas!
Kilka danych statystycznych o naszym Sztabie: 150 wolontariuszy, prawie 100 nauczycieli, pracowników i osób z współpracujących z organizacji na terenie Centrum Riviera, ponad 130 darczyńców i sponsorów, ponad 150 przedmiotów na licytację i kilka tysięcy własnych oryginalnych wyprodukowanych gadżetów Orkiestrowych! Występy i udział w licytacjach gwiazd muzyki, artystów, polityków oraz licytacja Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka, wreszcie organizacja po raz kolejny gdyńskiego Światełka do Nieba.
Sie ma! I do zobaczenia za rok!

Marek Radyko