KATEGORIA ARTYSTYCZNE PRZEDSZKOLE:
I miejsce: Grupa zerowa ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Gdyni
II miejsce: Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
III miejsce: Przedszkole „Przygoda” w Redzie
KATEGORIA SŁOWO:
I miejsce: Emilia Kostrzyńska – „Słoneczna Kraina” w Osowej
II miejsce: Aleksandra Mikołajczyk – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
III miejsce: Emilia Kloka – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
KATEGORIA SCENA:
I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
II miejsce: Przedszkole „Przygoda” w Redzie
III miejsce: Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
KATEGORIA DŹWIĘK:
I miejsce: Andrea Kuśnierz – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Kraina” w Łęgowie
II miejsce: Hubert Dydel – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni
III miejsce: Zuzanna Skawińska – Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
KATEGORIA DŹWIĘK – ZESPÓŁ:
I miejsce: „Ładne oczy” Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
II miejsce: Duet dzwonków chromatycznych – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
KATEGORIA TANIEC:
I miejsce: Natalia Jermacz – Przedszkole Samorządowe nr 29 w Gdyni
II miejsce: Sara Dzikowska i Bartosz Ryduchowski – Przedszkole „Pod Topolą” w Rumi
KATEGORIA TANIEC – ZESPÓŁ:
I miejsce: Krakowiak i samba – Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Nutka” w Rotmance
II miejsce: Samba, walc i taniec kaszubski – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
III miejsce: Taniec torreadorów – Domowe Ognisko Przedszkolne w Gdańsku
wyróżnienie: „Roztańczeni podróżnicy” Przedszkole „Przygoda” w Redzie
KATEGORIA ŚPIEW – SOLO:
I miejsce: Klaudia Harasim – Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
II miejsce: Elżbieta Bojke – Przedszkole Gminne w Charbowie
III miejsce: Monika Miszczak – Przedszkole Niepubliczne „Puchatek” w Kościerzynie
wyróżnienia: Rozalia Skórska – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Kraina” w Łęgowie
Antoni Szczepański, Bartłomiej Pruszyński, Kornelia Białkowska – Centrum Twórczego Rozwoju „Mały Skarb” w Gdańsku
KATEGORIA ŚPIEW – ZESPÓŁ:
I miejsce: „Tęczowe nutki” – Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
II miejsce: „Pacyfik”, „Śmieszne grzybki” – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
III miejsce: „Znajomu dźwięk” – „Nutkolandia” Gdynia
KATEGORIA OBRAZ:
I miejsce: Hubert Żyluk – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni
II miejsce: Paulina Rathke
III miejsce: Sara Witkowska – Przedszkole „Pod Topolą” w Rumi
wyróżnienia: Maria Owsińska – Przedszkole w Sztutowie, Joanna Suchocka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku, Wiktoria Żebrowska – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni, Małgorzata Małgorzewicz – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni, Zofia Zach – Przedszkole nr 42 „Dolina Smyków” w Gdańsku, Alicja Leoniak – Przedszkole „Pod Topolą” w Rumi, Wanesa Reiter – Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku, Zuzanna Kutniewska – Przedszkole „Pod Topolą” w Rumi, Malena Kulka – Przedszkole nr 2 w Sopocie, Agata Walkowiak – Przedszkole w Sztutowie, Aleksandra Kurdziołek – Przedszkole nr 11 „Pod Kasztanami” w Gdyni, Bartosz Mak – Przedszkole „Przygoda” w Redzie, Maria Groblewska – Przedszkole nr 2 w Sopocie
Gratulujemy wszystkim laureatom! Rozdanie nagród odbędzie się dnia 29 maja b.r. o godz. 10.00 w siedzibie Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Gdyni przy ulicy Strażackiej 15.