Kiedy w dziecięcych piosenkach słychać tak piękne, mądre słowa, jak te, że nawet najmniejszy okruch zła może zniszczyć lub nawet zabić człowieka, serce drży a łza kręci się w oku. Tak było właśnie na przedstawieniach świątecznych klasy I. oraz II. Mali aktorzy w przepięknych musicalowych aranżacjach przenieśli nas do krainy lodu, w której rządziła zła królowa. W olśniewającej scenografii opowiedzieli i wyśpiewali baśń o Królowej Śniegu i jej złych czarach. Szczęśliwie, jak w każdej baśni, także w tej wszystko dobrze się skończyło. Dzieci zostawiły widzów z przepięknym przesłaniem o tym, że warto czynić dobro i się nim dzielić, nawet gdyby było tylko małym okruszkiem. Sami również przed i po spektaklu zbierali fundusze, aby wspomóc bezbronne zwierzęta z Ciapkowa. Wszystkim widzom i darczyńcom serdecznie dziękujemy.