14 grudnia klasa II c zaprosiła rodziców na Musical zimowy pt. „Bawmy się”.  Dzieci przedstawiły zaproszonym gościom, na czym polega różnorodność zimowych zabaw. Okazało się, że zima bardzo lubi dzieci, a dzieci uwielbiają zimowe zabawy. Uczniowie przepięknie odtwarzali swoje role. Wśród magicznej scenografii śpiewali i tańczyli przy akompaniamencie pani Hani Witomskiej. Całość bardzo spodobała się rodzicom, dlatego dzieci ochoczo wykonały finałową piosenkę na bis. Po przedstawieniu mali aktorzy wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki – świece zdobione metodą decoupage. Wszyscy miło spędzili czas, delektując się świątecznymi przysmakami. Klasa II c wraz z wychowawcą składa najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego widowiska.

Zapraszamy do galerii.