Niektórzy z Was zapewne już zauważyli, że w gabinecie przyrodniczym zamieszkała nowa postać. Pojawił się tam model szkieletu, dzięki któremu zdobywanie wiedzy o tajemnicach ludzkiego ciała stanie się z pewnością jeszcze ciekawsze! Jak widać po czerwonej czapeczce baseballowej na zdjęciach, nasi uczniowie serdecznie przyjęli nowego “kolegę” do społeczności szkolnej 🙂

Z tej okazji chcielibyśmy ogłosić Szkolny Plebiscyt na imię / pseudonim dla “nowego kolegi” 🙂

Aby wziąć udział w Plebiscycie, należy wymyślić imię dla modelu szkieletu oraz podać krótkie, kilkuzdaniowe uzasadnienie skąd pomysł akurat na takie imię/ pseudonim (bądź napisać krótką historię postaci).

Prace można składać w Bibliotece Szkolnej u pani Asi Ochędowskiej lub u pani Klaudii Ciesielskiej do poniedziałku, 19 marca. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na korytarzu szkolnym, imię dla “nowego kolegi” zostanie wybrane drogą ogólnoszkolnego głosowania. Liczymy na Waszą kreatywność i zapraszamy do zabawy!

Klaudia Ciesielska i Joanna Ochędowska