Aktorzy klasy piątej na deskach Centrum Kultury Gdynia! Co za show! Co za wrażenia! Jakaż to była powalająca adaptacja “Królewny Śnieżki”! – a raczej “Snow White”, ponieważ widowisko było w języku nie do końca naszym uczniom obcym – angielskim. Przedstawienie wprowadziło widzów – uczniów klas IV-VI oraz ich członków rodzin, a także wychowawców – we wspaniały nastrój. Bajeczne kostiumy, porywająca fabuła, przerażająca macocha, wygadana Królewna, Książę Bieber, zwariowane krasnoludki, dzielny myśliwy, gadające lustro i trój-narrator – oto przepis na udane przedstawienie.  Aha i odpowiednia oprawa muzyczna!

Gdy nastrój był jaki być powinien na scenę weszły klasy i śpiewały przygotowane przez siebie świąteczne hity. Przy wtórze publiczności i przejętych ich występami pań wychowawczyń. Następnie zaproszono nas do stołu – bogactwo ciast i słodyczy… nieopisane. No i kolejny niecierpliwie wyczekiwany punkt wieczoru – prezenty mikołajkowe, które dzieci robiły sobie nawzajem. Prezenty rozdawały elfy – właściwie to elf i dwie elfinki. Wieczór pełen wrażeń do obejrzenia także na zarejestrowanym nagraniu dostępnym poniżej i w dobrych sklepach… nie – tylko poniżej.