Bardzo miło jest nam poinformować, że 18 grudnia, w sali BHP na terenie Stoczni Gdańskiej, Pomorski Wicekurator Oświaty, pani Małgorzata Bielang wręczyła wyróżnionym nauczycielom z województwa pomorskiego Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Wśród wyróżnionych nauczycieli znalazła się pani Joanna Lisiewicz, wychowawczyni klasy VIB.  Nauczycielom dyplomowanym, zgromadzonym na uroczystości, komisja kwalifikacyjna podczas postępowania kwalifikacyjnego przyznała maksymalną liczbę punktów.

“Należycie Państwo do grupy tych najlepszych nauczycieli. Medal Komisji Edukacji Narodowej nadawany jest bowiem nauczycielom za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. 10 punktów w postępowaniu kwalifikacyjnym na stopień awansu nauczyciela dyplomowanego otrzymują Ci, którzy w stu procentach spełniają stawiane przez państwo wymagania. Nauczyciel Dyplomowany to mistrz w zawodzie. Właśnie na takich – najlepszych nauczycieli – zasługują dzieci i młodzież polskiej szkoły. Proszę o przyjęcie wyrazów najgłębszego uznania i życzeń dalszego rozwoju zawodowego oraz sukcesów, które będą dla Państwa źródłem satysfakcji i będą służyły rozwojowi polskiej szkoły i polskiej oświaty” – powiedziała podczas spotkania p. Kurator.

Pani Joanno- serdecznie gratulujemy, jesteśmy dumni i dziękujemy, że jest Pani z nami!