logoOKEprzeNasi uczniowie osiągnęli najwyższy wynik w Gdyni w tegorocznym ogólnopolskim sprawdzianie klas szóstych we wszystkich publicznych i niepublicznych szkołach podstawowych!

Nasza szkoła od wielu lat szczyci się wysokimi wynikami które osiągają nasi szóstoklasiści w ogólnopolskim sprawdzianie kończącym szkołę podstawową. W tym roku w nowej formule sprawdzianu nasi  uczniowie uzyskali ponownie wynik nie tylko najlepszy w Gdyni, ale jeden z najlepszych w całym województwie pomorskim.

– Było to możliwe dzięki wytężonej pracy uczniów, nowatorskim programom, zaangażowaniu nauczycieli i niepowtarzalnej atmosferze panującej w naszej szkole. Tylko dzięki temu możliwy był tak spektakularny sukces.  Staranne przygotowanie uczniów do wyższych etapów kształcenia oraz do egzaminów zewnętrznych jest jednym z naszych priorytetów. Cieszymy się z sukcesów, jednocześnie motywują nas one do dalszego rozwijania oferty szkoły, wprowadzania nowych metod dydaktycznych i rozwiązań. Dzięki wysokim wynikom nasi szóstoklasiści będą mogli kontynuować naukę w wybranych przez siebie najlepszych szkołach gimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy raz jeszcze uczniom najlepszego wyniku w Gdyni uzyskanego w tegorocznym ogólnopolskim sprawdzianie klas szóstych we wszystkich publicznych i niepublicznych szkołach podstawowych.
Nasi uczniowie osiągnęli w tym roku w pierwszej części egzaminu 86% ( j. polski 89%, matematyka 83%), w drugiej części – j. angielski- 98%. A oto garść danych statystycznych dotyczących wyników sprawdzianu 2015 w województwie oraz mieście: wynik średni sprawdzianu w województwie pomorskim – część pierwsza- 66%, część druga- 77%, wynik średni sprawdzianu w mieście Gdyni – część pierwsza- 74%, część druga – 85%.

Szóstoklasistom oraz rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak wspaniałego wyniku całorocznej i wytężonej pracy oraz życzymy dalszych sukcesów!