Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt uczniowie Społecznej Jedynki przez cały tydzień intensywnie pracowali na rzecz potrzebujących zwierzaków.

W środę szóstoklasiści przygotowali kiermasz wypieków, z dochodu którego udało nam się kupić prawie 30 kilogramów specjalistycznej karmy weterynaryjnej dla schroniska psów w Dąbrówce i Ciapkowie.

W czwartek powstała na górnym holu gazetka dotycząca ryb bałtyckich, z ciekawostkami, m.in. dotyczącymi naszej flądry (nie ma takiej ryby!!!)

W piątek natomiast zakończyliśmy szkolny etap akcji Oliwskiego Zoo #olejolej wspierającej ochronę naturalnych habitatów orangutanów. W ramach akcji udało nam się zebrać ponad 2200zł! Tydzień ten był bardzo intensywny, ale i bardzo satysfakcjonujący! Zapraszamy do krótkiej galerii poniżej: