Już 9 stycznia po raz siedemnasty zagra w naszej szkole

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Miło nam zakomunikować, że w dotychczasowych edycjach zebraliśmy już  142978 zł!

Jak rok temu będziemy grali, nie tylko w centrum Witawa, ale również w LO I i w Klubie „Ucho”. Unikatowym wydarzeniem będzie koncert śpiewający Aktorzy na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże w Sopocie. Jak zawsze chcemy, by impreza wspomagająca tak szczytny cel była jak najokazalsza, a nasi wolontariusze zebrali jak najwięcej środków.

Dlatego też zwracamy się z apelem do Was Drodzy Rodzice!

Jeśli znacie interesujących ludzi, jeśli znacie osoby publiczne, artystów, sportowców, ludzi z pasją, niebanalne przedsięwzięcia, przedstawicieli znanych firm, którzy chcieliby również wspomóc działania tegorocznej Orkiestry, zaproście ich do nas!

Liczymy na wszelką pomoc organizacyjną i rzeczową.

Postarajmy się, by najbliższa Orkiestra zagrała w naszej szkole donośnie jak nigdy dotąd!

Zapraszamy do zapoznania się z planem XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Załącznik doc     plakat XIX finał WOŚP 2011a