Majka Jeżowska Wszystkie Kolory ŚwiataDrodzy Państwo i Kochane Dzieci!

Efekty Waszej wytężonej pracy – szycie lalek z różnych krajów – już niedługo zostaną udostępnione szerokiej publiczności, by ta mogła je podziwiać. W czwartek, 26 lutego o godzinie 17:00 odbędzie się wystawa oraz sprzedaż lalek. Każdy z zaproszonych gości będzie mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania życia dzieci w Sudanie Południowym. Minimalna kwota darowizny w wysokości 10 zł umożliwi zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, a tym samym pozwoli na uratowanie mu życia. Lalki ciągle można jeszcze szyć i przynosić do nas. Czekamy do ostatniej chwili. To wspaniała zabawa dla całej rodziny, ale i wielka pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Ogromnie wszystkim dziękujemy za udział!

Zapraszamy do obejrzenia naszych lalek!