Pewnego słonecznego poranka nasi najmłodsi z klas 0 i I wyruszyli na dwudniową wycieczkę do malowniczej Drzewiny 🙂 Podróż minęła z uśmiechem na buziach. Na miejscu przywitała nas wykwalifikowana kadra. Dostaliśmy swoje pokoje, rozpakowaliśmy rzeczy i udaliśmy się na zbiórkę.

Chwilę później cała grupa hasała już po zielonej trawce 🙂 Instruktorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji: gry i zabawy w grupach, zorbing, strzelanie z łuku, chodzenie po linie oraz ściankę wspinaczkową. Radość nie do opisania 🙂 Wszystkie aktywności poprzeplatane były pysznymi posiłkami 🙂 Krajobraz Drzewiny zachwycił wszystkich, lasy i łąki skąpane majowym słońcem i towarzyszący temu przepiękny śpiew ptaków. Po dniu pełnym wrażeń i książeczkach na dobranoc wszyscy zapadli w błogi sen.

Następnego dnia czekała na uczniów kolejna atrakcja – wyprawa do lasu.  Zadaniem było podążać wyznaczoną trasą w poszukiwaniu określonych punktów używając do tego kompasu i orientacji w terenie.. Dzieci spisały się na medal! 🙂 Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do ośrodka na pyszny obiad. Dokładkom nie było końca 🙂 Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i nastał czas wyjazdu. Nasi bohaterowie ze smutkiem żegnali Drzewinę, zabierając jednak przepiękne wspomnienia ❤