Dni 27-29 maja klasy druga, trzecia oraz czwarta “a” i czwarta “b” spędziły w Cząstkowie. Wycieczka pod tytułem “Aktywnie na Kaszubach” zdecydowanie na niego zasłużyła.

Już od pierwszych chwil czekało na nas mnóstwo atrakcji. Rozpoczęliśmy od gier i zabaw team buildingowych, by wzmocnić swoje zespoły. Zaraz potem czekała na nas przeprawa przez nieznany las z mapą i kompasem i zdobywanie kolejnych punktów- czyli INO. Po pokazaniu, że umiemy poruszać się w terenie wyruszyliśmy w dzicz, by zbudować sobie schronienia. Ale, to nie był koniec atrakcji. Po zmierzchu wyruszyliśmy na poszukiwanie “Świetlika”!

Następnego dnia pogoda nie dopisała, jednak również pod dachem można spędzić aktywnie i ciekawie czas. Gry i zabawy zespołowe “Kurczaczki”, “PIf-Paf”, “Kamień, papier, nożyce, hula-hop” czy “Mafia” to wspaniały sposób na przegnanie nudy w deszczowy dzień.

Gdy tylko ciut się przejaśniło rozegraliśmy mecz w “Freesbee” oraz poszaleliśmy na boisku. Po kolacji obowiązkowo musiała odbyć się dyskoteka!

Ostatniego dnia już od rana czekały na nas kolejne przygody! Każdy z nas mógł się poczuć jak Robin Hood albo linoskoczek w cyrku. Wszystko to za sprawą “Slackline” i “Zawodów łuczniczych”.

Przed obiadem wystarczyło nam jeszcze czasu by rozegrać kilka partyjek “Capture the Flag” oraz “Berka klejonego”.

Zapraszamy do galerii!

Uwaga! Będzie się ona powiększać, więc zajrzyj koniecznie jutro 🙂