Szanowni Państwo,

rodzice dzieci uczęszczających do Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Gdyni.

W tym roku szkolnym 2018/2019 posiłki szkolne dostarczać będzie firma cateringowa Razem przy Stole prowadzona przez Spółdzielnię Socjalną „Razem” z siedzibą w Gdyni przy ul. Szyprów 26.

Zamawianie posiłków odbywać się będzie za pomocą aplikacji: zamowposiłek.pl

W załączniku szczegółowa Instrukcja_zamawiania_posiłków_dla_użytkowników_Zamów_Posiłek

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, rodzic powinien zarejestrować się w systemie. Aby się zarejestrować do systemu prosimy skorzystać z niżej podanego linku:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=spoldzielnia_socjalna_razem_gdynia&token=97f3900edf07534d1249faaa010cfe5e

Załączamy prostą instrukcję krok po kroku jak to poprawnie zrobić i korzystać z systemu.

Rodzice, którzy wcześniej korzystali z usług firmy cateringowej Razem przy Stole nie muszą rejestrować się ponownie. Prosimy o aktualizację ustawień w zakresie wyboru klasy do której uczęszcza dziecko.

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Zaliczkę można wpłacić zwykłym przelewem (system generuje druk przelewu) lub za pomocą transakcji online w systemie Blue Media. Każdy z Państwa ma przypisane indywidualne konto, prosimy nie przekazywać go innym osobom. Wpłata zaliczki online umożliwi zamawianie posiłków już po kilku chwilach, wpłata zwykłym przelewem po 2-3 dniach w momencie zaksięgowania wpłaty. Aby dać Państwu czas na przelanie pieniędzy i jednocześnie nie zablokować możliwości zamawiania posiłków ustawiliśmy debet odpowiadający trzydniowej wartości posiłków ważny 10 dni od daty rejestracji.

Pierwszym dniem, na który można zamówić posiłek jest wtorek 4 września 2018 r. Do końca każdego miesiąca należy zamówić posiłki na kolejny miesiąc. Wyjątkowo we wrześniu br. zamówienia na ten miesiąc można składać do dnia 15 września. Po tym terminie system zablokuje przyjmowanie zamówień a spóźnione zamówienia dopisywać może jedynie firma cateringową za dodatkową opłatą.

Rezygnacji z posiłku można dokonać w aplikacji najpóźniej do godziny 8:30 rano dnia w którym odwołujemy posiłek.

W Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej możliwy jest wybór pomiędzy dwoma menu: Podstawowym i Dietetycznym.

Menu Dietetyczne przeznaczone jest dla dzieci na dietach wykluczających. Ze względu na trudny do określenia zakres tych diet nie będzie możliwości zamieszczania w systemie szczegółowego jadłospisu. Menu Dietetyczne jest droższe od podstawowego. Rodziców dzieci na dietach wykluczających prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z firmą cateringową.

Menu Podstawowe umożliwia dokonanie wyboru spośród posiłków: zupa, II danie lub II danie wege, deser.

 

Odpłatność za posiłki podstawowe wynosi: zupa – 3 zł;  II danie – 8 zł; II danie wege – 8 zł; deser – 1,5 zł.

Odpłatność za posiłki dietetyczne wynosi: zupa – 4 zł;  II danie – 9 zł; deser – 2 zł

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę “Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Aby skontaktować się z firma cateringową prosimy używać następujących kontaktów:

e-mail: biuro@razem.org  tel: 570 830 867.

Pozdrawiamy

Katarzyna i Wojciech Giruccy – Razem przy Stole