27 listopada szesnastu uczniów rozwiązało test ze znajomości pierwszej lektury konkursu czytelniczego z języka angielskiego, którą była uproszczona wersja książki “The Last Unicorn.”

Najwyższy wynik, 26 punktów (na 30 możliwych), zdobyły cztery osoby: Kasia z klasy V A, Sylwia z klasy VI A, Asia i Janek z klasy VI B. Tylko jeden punkt mniej (25) zdobyły Maja z klasy V A i Janina z klasy V B, a dwa punkty mniej (24) Julia z klasy V A. Czworo kolejnych uczniów osiągnęło wynik ponad 20 punktów. Gratuluję zwycięzcom, ale i pozostałym uczestnikom, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością tekstu i słownictwa. Już za niecały miesiąc będzie okazja do zdobycia kolejnych punktów!
Druga lektura w konkursie czytelniczym z języka angielskiego to powieść przygodowa pt.: “The Last of the Mohicans” Jamesa Fenimora Coopera. Książka ta zabierze Was do Ameryki Północnej, do czasów wojen między Brytyjczykami a Francuzami.

Test odbędzie się 24 listopada, o godz. 15:35, w sali klasy IV A.