sprzatanie_2013_b2-1W najbliższy piątek, 20 września, odbędzie się w naszej szkole Dzień Ekologii. Nasze działania przeprowadzone w tym dniu będą połączeniem dwóch dużych akcji organizowanych we wrześniu na terenie całej Polski: Sprzątania Świata oraz Dnia bez samochodu.

ATRAKCJE:
Klasy “0”- III:
9.20-10.05 – przedstawienie pt. “Sprzątanie świata” przygotowane przez klasy III (sala gimnastyczna)
10.15-11.00 – zajęcia o tematyce ekologicznej w klasach zakończone wykonaniem plakatów Dbam o Ziemię segreguję śmieci (kl. “0”-I), Odkrywamy czystą Polskę (kl. II-III)
12.15-13.50 – wycieczka rowerowa (dzieci, które nie jadą na wycieczkę mają zajęcia w szkole).
Pozostałe lekcje odbywać się będą wg planu.

Klasy IV-VI:
8.30-11.00 – wycieczka rowerowa (zbiórka w szkole)
11.10-11.55 – prelekcja o tematyce ekologicznej połączona z projekcją filmu o zrównoważonym transporcie (sala gimnastyczna)
12.15-13.00 – prace jesienne w ogrodzie szkolnym.
Pozostałe lekcje odbywać się będą wg planu.
Uczniowie klas starszych, którzy nie jadą na wycieczkę rowerową, mają zajęcia WF na GOSiRze w stałych godzinach.

Serdecznie zapraszamy!