Dzisiaj, czyli we wtorek 29.05.12 w naszej szkole odbył się “Dzień Sztuki”. Każdy uczeń brał udział w różnego rodzaju warsztatch. A było w czym wybierać! mozna było nauczyć się sztuki origami, stworzyć własne pierścionki, broszki i korale na warsztatch z tworzenia biżuterii, podszkolić swój warsztat muzyczny, wokalny i taneczny.  Do wyboru były również warsztaty z rzeźby, prasowanki, rysunek węglem. Na kreatywnych czekały zajęcia ekologiczne, na których można bylo stworzyć “coś z niczego” oraz zajęcia z kreatywności.

Starsze klasy mogły skorzystać z prpozycji zajęć poetyckich, plastycznych oraz tanecznych. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego, co pomogło mu rozwinąć swe talenty i zolności, oraz nauczyć się czegoś nowego.