pożegnanie lataZapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Festynie “Aktywne Pożegnanie Lata”, który odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia, w godzinach 10:00- 18:00 i którego zwieńczeniem będzie organizowany przez nas II Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy.

A my zdradzamy już jak będzie wyglądała trasa. Wyjeżdżamy wszyscy z Alei Topolowej i przejeżdżamy Bulwarem. Następnie: Aleja Piłsudskiego, Węzeł Franciszki Cegielskiej, Kielecka, Rolnicza, Chwarznieńska i tam wpadamy w las. Jedziemy (dalej wspólnie) drogą wzdłuż ciepłociągu. Dojeżdżamy do Demptowa i tam nastąpi rozdzielenie. Trasa rodzinna to zjazd w dół ul. Demptowską i Kartuską w Kierunku ulicy Morskiej i głównymi drogami chcemy dojechać do centrum miasta. 

Ekipa o lepszych umiejętnościach i żądna przygody nie wyjeżdża z lasu i śmiga aż do ul. Wolności ścieżkami leśnymi. Będzie przejazd nad Estakadą Kwiatkowskiego! 

Planujemy połączyć peletony, aby wspólnie przejechać ponownie Aleją Piłsudskiego i udać się na Polankę Redłowską. Tam czeka na nas ognisko, śpiewy i gorący poczęstunek .

Mapka przejazdu dostępna po tym linkiem:

mapa przejazdu rowerowego

Mamy nadzieję, że ta trasa zadowoli każdego! Dodatkowo – trasę leśną zabezpieczać będą ratownicy medyczni na quadach Kolejne szczegóły wkrótce!

A tymczasem obejrzyjmy jak do udziału w naszym przejeździe zachęcają i namawiają znani i lubiani 🙂

Borys Szyc zaprasza na II Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy

Robert Rozmus zaprasza na II Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy

Spot zapraszający do wzięcia udziału w przejeździe