W środę reprezentacja Społecznej Jedynki wzięła udział w Finale Wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku, który odbył się w Gdańsku.

Mimo niesprzyjającej pogody nie brakowało świetnej atmosfery, sportowych emocji i rywalizacji w duchu fair play z najlepszymi zespołami w Województwie Pomorskim. Każdy mecz to była ogromna dawka zaangażowania, walki i radości z gry.

Dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły.