W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły rozpoczęli rywalizację w kolejnej edycji Gdyńskiej Ligi Lekkoatletycznej. Zawodnicy w ciągu dwóch dni reprezentowali Społeczną Jedynkę w następujących dyscyplinach: skok w dal, pchnięcie kulą, sprint na 50m, bieg na 600m, bieg na 1000m. Lekkoatletyczny team wystąpił w składzie: Maja G. klasa 6a, Olivia P. klasa 7b, Joanna G. klasa 7b, Zofia M. klasa 6b, Paulina M. klasa 5a, Gabriela N. klasa 7b, Zofia Ż. klasa 7b, Inga R. klasa 7b, Jakub B. klasa 6a, Paweł G. klasa 5a, Iwo Ch. klasa 6b, Miłosz W. klasa 4a, Nikodem W. klasa 6a, Aleksander T. klasa 7b, Jan S. klasa 7b, Mikołaj F. klasa 7b, Olaf K. klasa 7b., Mateusz L. z klasy 7b.
Wszyscy zawodnicy godnie reprezentując naszą szkołę włożyli mnóstwo energii i zaangażowania w rywalizację w poszczególnych dyscyplinach.
Na szczególną uwagę zasługują stary Zosi M., Joanny G. i Olivii P., które wygrywając i deklasując przeciwniczki w swoich biegach eliminacyjnych na 600m ostatecznie uplasowały się w pierwszej dziesiątce najlepszych dziewcząt w Gdyni na tym dystansie.
Tak świetny występ naszych reprezentantek przyczynił się do dużego zainteresowania trenerów m.in. z Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, którzy już złożyli oferty współpracy.

Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w osiąganiu celów!