Z wykształcenia jestem polonistką, nauczycielką edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz lektorką języka polskiego jako obcego.
Jestem szczęściarą, bo w życiu robię to, co naprawdę lubię – uczę dzieci i uczę się razem z nimi! Prowadzę na YouTube kanał edukacyjny Wesołe Lekcje.
Kocham czytać i miłość do książek staram się przekazywać wszystkim moim wychowankom. Nie tylko czytam, ale także piszę – głównie bajki dla dzieci (jedną z nich można wypożyczyć z naszej szkolnej biblioteki).
Najważniejsze dla mnie nie jest przekazywanie dzieciom suchych faktów, lecz rozbudzanie w nich ciekawości do świata, aby sami poczuli potrzebę, by zdobywać wiedzę! Stawiam na komunikację, wzajemny szacunek i współpracę z domem rodzinnym uczniów.
Prywatnie jestem mamą, wielbicielką czekolady i szczęśliwą opiekunką zaadoptowanego ze schroniska psa.

j.kraszewska@spps.edu.pl