logo_Rok Matematyki na Pomorzu_1W ramach akcji popularyzującej matematykę na Pomorzu, nasza szkoła wzięła udział w KonkursieBajeczna Historyjka o Zastosowaniu Matematyki w...”.
Konkurs zorganizowało Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość. Uczniowie mieli za zadanie napisać bajkę związaną z matematyką. Z każdej szkoły mogły być wyróżnione co najwyżej trzy osoby.
Prace, które zostały dostarczone przeszły weryfikację Szkolnej Komisji, w skład której weszły:
Pani Joanna Lisiewicz, Pani Izabela Łasińska-Romik oraz Pani Magdalena Czerwińska, szkolny organizator konkursu.
Wyróżnieni uczniowie, których prace zostały wysłane do siedziby organizatora konkursu to:

Julia z klasy IV a, Staś z klasy IV b oraz Maks z klasy VI a.

Serdecznie gratulujemy!
W styczniu rozstrzygnięcie konkursu. Trzymajmy zatem kciuki za naszych reprezentantów!