Dzień Chłopaka, obchodzony 30. września, to święto podczas którego mężczyźni (zarówno ci więksi, jak i mniejsi) mogą liczyć na specjalne traktowanie.
Nie inaczej było i u nas. Oprócz niespodzianek przygotowanych przez klasowe koleżanki, były też inne atrakcje. Wybieraliśmy Mistera PSSP 2011!
I wcale nie chodziło o urodę amanta filmowego – choć mogło to być pomocne – lecz przede wszystkim o takt, wdzięk, szarmanckie zachowanie wobec kobiet oraz przymioty cechujące prawdziwego gentelmana.
Różnorodne konkurencje, podczas których nasi panowie mogli wykazać się inteligencją, zwinnością czy odwagą (bo to chyba  była niezbędna cecha przy zadaniu “opisz swoją wymarzoną randkę”), oceniane były przez kobiece jury. Co prawda u niektórych jurorek czasami było widać stronniczość i szale sympatii przechylające się  zdecydowanie ku jednemu “obiektowi”, jednak nad prawidłowym przebiegiem konkursu (i to w obu kategoriach wiekowych) czuwała pani Beata Bużan. Dzięki temu udało się wybrać najsympatyczniejszych chłopców z naszej szkoły.

Misterem PSSP 2011 w klasach 0-3 został Szymon Włodarczyk z klasy 3a. Natomiast w starszych klasach (już po raz kolejny!) wygrał Wiktor z 6 klasy.
Gratulacje dla zwycięzców oraz brawa dla wszystkich uczestników!

Zapraszamy do galerii!