Miło nam poinformować, że w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w kitefoilu (Youth Foil World Championships), odbywających się w dniach 16-22 maja na Sardynii, Karolina zajęła pierwsze miejsce zyskując tym samym tytuł  Mistrzyni Świata!

Jednocześnie za osiągnięcia sportowe i wyniki w nauce w zeszłym roku szkolnym Karolina otrzymała Stypendium Miasta Gdyni i jest jedną z 10 uczniów wszystkich gdyńskich szkół, którzy takowe otrzymali.

Stypendia Miasta Gdyni przyznawane są od ponad 20 lat. Są one indywidualnym wyróżnieniem dla uczniów i absolwentów szkół podstawowych i średnich, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny oraz mogą poszczycić się wysokimi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi.