Wiemy już, którzy uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas mobilności do szkoły partnerskiej w Grecji, która odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada. Przypominamy, że wyjazd jest elementem realizacji projektu „Heritage – Journey from our Present to our Past” w ramach programu Erasmus +.

Tym razem musieliśmy postawić na osoby lubiące rysować lub malować, ponieważ jedną z planowanych aktywności będzie uczenie rówieśników wykonywania prac plastycznych swoją ulubioną techniką. W drodze losowania i przesłuchań oraz jednej rezygnacji wyłoniliśmy następujące osoby: Agnieszkę i Olę z klasy VI A oraz Anię i Olafa z klasy VI C. Towarzyszyć im będą dwie nauczycielki języka angielskiego: panie Małgorzata Dwórznik i Aleksandra Kłos.

Przed uczniami teraz zadanie przygotowania prezentacji multimedialnej zawierającej prace plastyczne oraz opis technik, jakie stosują.

Powodzenia i udanej podróży!