1procentFejsSzanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Zbliża się okres rozliczenia podatku dochodowego, jak również przekazywania 1%. Stowarzyszenie In gremio jest organizacją pożytku publicznego z 25 letnim doświadczeniem. Działamy na terenie Gdyni, niejednokrotnie kierując swoją ofertę do mieszkańców całego województwa. W przeciągu ostatniego roku realizowaliśmy przedsięwzięcia dla wielu tysięcy osób organizując wydarzenia dla dzieci i młodzieży, warsztaty psychologiczno-pedagogiczne oraz imprezy rowerowe (w Gdyńskich Nocnych Przejazdach Rowerowych uczestniczyło ponad 5000 osób). Nasza codzienna działalność związana jest z edukacją i pomocą psychologiczną. Prowadzimy Pierwszą Społeczną Szkołę Podstawową, Pierwsze Społeczne Gimnazjum, Centrum Muzyczne RYTM oraz Ośrodek Psychologiczno-Pedagogiczny RAZEM.

Tegoroczne wpływy chcemy przeznaczyć na zagospodarowanie terenu obok sali gimnastycznej i budowę Placu Sportu i Zabaw.

Mamy nadzieję, że możemy liczyć na Państwa pomoc. Zachęcamy do informowania rodziny i znajomych o naszym stowarzyszeniu i jego działaniu.

Dokonania stowarzyszenia In gremio zostały docenione m.in. przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wielokrotnie Prezydenta Gdyni. Nasi członkowie aktywnie uczestniczą w pracach na rzecz miasta w Gdyńskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego oraz Gdyńskiej Radzie Rowerowej.

In gremio – razem możemy więcej! Nasz numer KRS 0000008919