Ogromny sukces naszych uczennic! ⚽
Róża i Olga wraz z drużyną wywalczyły awans do najlepszej ósemki klubów w Polsce w kategorii U13 dziewcząt! To wielkie osiągnięcie i dowód na to, że pasja, ciężka praca i sportowy duch prowadzą do spełniania marzeń.
Jesteśmy niezwykle dumni z naszych zawodniczek i całego zespołu i trzymamy kciuki, bo już 5-7 czerwca w Jarocinie 8 najlepszych drużyn będzie walczyć o mistrzostwo.
#druzynaDziewczyn grających w piłkę jest super! Więcej tutaj: https://www.facebook.com/share/18eW7CLEut/?mibextid=wwXIfr