🏆 W czwartek, 11 czerwca, w naszej szkole mieliśmy okazję po raz pierwszy zagrać w grę „Postaw na Cuksy”, inspirowaną telewizyjnym teleturniejem „Postaw na milion”!

Wszystko zaczęło się od pomysłu Pani Ani, nauczycielki etyki. Rzuciła hasło, a Leon już chwilę później miał gotowy stół ze specjalnymi zapadniami, dzięki którym profesjonalnie można było przeprowadzić to szkolne wydarzenie!

Chętnych do udziału nie brakowało – w końcu kto nie chciałby wygrać cukierków? 🍬 Jednak sama chęć zwycięstwa nie wystarczyła. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu religii świata, a pytania potrafiły być naprawdę wymagające.

Za organizacją całego teleturnieju stanęli: Leon, Borys, Tosia i Staś z klasy 7, a także oczywiście Pani Ania.

Dziękujemy za te niesamowite emocje, świetną zabawę i wspólnie spędzony czas! Mamy nadzieję, że „Postaw na Cuksy” na stałe zagości w kalendarzu szkolnych wydarzeń i wróci do nas za rok! 😊🎉