kapturek(1)15 grudnia 2014 roku w Pierwszej Społecznej Szkole Podstawowej miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Po raz pierwszy z okazji zbliżających się świąt rodzice dzieci z kl. I c wystawili dla nich przedstawienie teatralne pt. „Niebieski Kapturek”.

Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy i gra aktorska wzbudziły wśród publiczności wielkie zaskoczenie i podziw, ponieważ adaptacja bajki była przygotowywana w tajemnicy. Pierwszaki były bardzo dumne ze swoich rodziców-aktorów, którzy bardzo dobrze odgrywali swoje role. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami!

Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem – oklaskom i gratulacjom nie było końca. Na  zakończenie wychowawczyni zaprosiła na słodki poczęstunek, podczas którego dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie ozdobione pierniczki.

W przedstawieniu udział wzięli:

NIEBIESKI  KAPTUREK – Pani Iwona Bobrycka, mama Idy

WILK – Pan Marian Romanowski, tata Olgi

MAMA – Pani Magdalena Ostaszewska, mama Matyldy

TATA – Pan Mariusz Wójtowicz, tata Łukasza

GAJOWY – Pan Grzegorz Baranowski, tata Dominika

BABCIA – Pani Anna Rek – Niedziałkowska, mama Gabrysi

DRZEWO – Pani Paulina Kostyszyn, mama Kuby

DRZEWO – Pani Agnieszka Pacholczyk, mama Krzysia

WIEWIÓRKA – Pani Agnieszka Baranowska, mama Dominika

ŁOŚ – Pan Przemysław Rodziewicz, tata Janka

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie i dobrą zabawę oraz paniom  Asi Konkiel za dekoracje, Hani Wilegus za oprawę muzyczną,  Klaudii Fic i Karolinie Chełkowskiej za pomoc w przygotowaniu przedstawienia. Zaskoczenie i radość na twarzach dzieci była naprawdę bezcenna!