Aż ośmioro z dziesięciorga uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w etapie rejonowym kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego zakwalifikowało się do finału na poziomie wojewódzkim.

Podczas etapu rejonowego uczniowie zmierzyli się z zadaniami, które obejmowały materiał nauczania zawarty w podstawie programowej dla szkół podstawowych z 2012 roku z rozszerzeniem do poziomu B1. Zadania typu otwartego i zamkniętego miały na celu sprawdzenie umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem, znajomości gramatyki i słownictwa, a także wiedzy na temat kultury, historii i geografii krajów anglojęzycznych.

2 marca podczas finału naszą szkołę będą reprezentować: Kasia, Maja i Matylda z klasy V A, Daria, Sylwia i Maciej z klasy VI A oraz Klara i Zosia z klasy VI B.

Wszystkim uczestnikom etapu rejonowego oraz pani Ewie Krzemińskiej, która przygotowuje uczniów do konkursu, serdecznie gratulujemy, a tych, przed którymi zmagania finałowe, zagrzewamy do wzmożonego wysiłku! Good luck and break a leg!