23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Z tej okazji zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli, aby w najbliższy poniedziałek, 24 kwietnia, przebrali się za swoich ulubionych książkowych bohaterów. Dodatkowo wszystkie chętne osoby prosimy o przyniesienie w tym dniu do szkoły swojej ulubionej (bądź takiej, która ostatnio was zachwyciła) książki. Na dolnym holu szkolnym wspólnie stworzymy wystawę naszych ulubionych książek, tak abyśmy mogli podzielić się tym co nas ciekawi, bawi i fascynuje z naszymi kolegami i koleżankami. Kto wie, może zainspirujemy kogoś do przeczytania tego, co na nas zrobiło tak duże wrażenie?

Ważna sprawa organizacyjna- bardzo prosimy, aby wszystkie książki, które trafią w tym dniu na wystawę były podpisane. Książki będzie można udostępniać oraz oglądać na długich przerwach. Opiekunem wystawy będzie pani Joana Ochędowska

Zapraszamy do wspólnej zabawy!