Pora poruszyć Gdynię! Zapraszamy do sprawdzenia swojej kondycji razem z Prezydentem Miasta Gdyni, zmierz swój czas za pomocą specjalnego chipu, poczuj się jak prawdziwy sportowiec. A co najważniejsze – wspólnie z innymi sobotni poranek 26 października we wspaniałej atmosferze święta rekreacji!

Minęło ponad sześć miesięcy od momentu, kiedy rozpoczęło się Gdyńskie Poruszenie – cykl treningów biegowych, rowerowych i nordic walking skierowanych do gdynian. Dlatego 26 października 2013 roku odbędzie się specjalny trening. Najwyższa pora, aby sprawdzić swoje postępy wspólnie z Prezydentem Miasta Gdyni, Wojciechem Szczurkiem!

Świętujemy podwójnie, bowiem tego samego dnia obchodzić będziemy II urodziny parkrunu w Gdyni! Z tej okazji pasjonaci biegania wyruszą po raz 101. A to jeszcze nie wszystko!

Atrakcje

Przygotowane atrakcje sprawią, że każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak na prawdziwym treningu sportowym. Dzięki profesjonalnym chipom, uczestnicy – zarówno Ci biegający, jak i idący z kijkami oraz jadący na rowerze –będą mogli dokładnie zmierzyć swój czas i przekonać się, jak bardzo poprawili swoje osiągi.  To nie koniec atrakcji. Zarówno uczestnicy parkrun Gdynia, jak i fani Gdyńskiego Poruszenia w ramach niespodzianki otrzymają okolicznościową sportową koszulkę!

Trasa

Trasa ma długość jednego kilometra i wiedzie przez najbardziej malowniczą część Gdyni – Bulwar Nadmorski oraz okolice. Całość zaczyna się przy „Rybkach”, tam też umiejscowione zostanie biuro zawodów.

Zapisy

Zapraszamy do zapisywania się na trening za pośrednictwem specjalnego internetowego formularza: http://www.sts-timing.pl/gdynskieporuszenie/index.php lub na miejscu podczas imprezy.

Listę startową sprawdzić można na:                http://www.sts-timing.pl/gdynskieporuszenie/lista.php

Zapisy na miejscu:

  1. Bieg:                                                     9:30 – 10:40
  2. Nordic Walking:                                  9:30 – 11:10
  3. Rowery:                                               9:30 – 11:40

Start:

  1. Pomiar dla biegaczy                           start : godz. 11:00 (dystans    1,0km)
  2. Pomiar dla nordic walkerów            start : godz. 11:30 (dystans    1,0km)
  3. Pomiar dla rowerzystów                   start : godz. 12:00 (dystans    1,0km)