W naszej szkole, “Społecznej Jedynce ” odbył się Talent Show – artystyczne wydarzenie dwujęzyczne, wykorzystujące zdobytą wiedzę podczas mobilności dla nauczycieli Erasmus+ w Alpha School of English na Malcie w trakcie kursu English Language Development & Creative Methodology. Uczniowie zaprezentowali swoje pasje i umiejętności w różnych dziedzinach. Usłyszeliśmy np. “Angel” w wersji wokalnej, wyjątkową aranżację na pianinie m.in. “Wednesday”, “Ocean Eyes”, “Experience”, “Rasputin”, a na perkusji “Believer”, “Symphony of Destruction”, “Can’t Stop”, “The Time of My Life”, “Unstoppable”. Gromkimi brawami został nagrodzony również pokaz umiejętności piłkarskich i układ taneczny do podkładu muzycznego.  Zaskoczeniem dla publiczności była prezentacja filmu animowanego w języku angielskim, którego reżyserką była uczennica z naszej szkoły. Organizacja wydarzenia umożliwiła nam odkrycie talentów wielu młodych, zdolnych wykonawców. Oczywiście już planujemy następny Talent Show w naszej szkole, gwarantując dobra zabawę!