Informujemy wszystkich uczestników VII Przeglądu Twórczości Dziecięcej, że nastąpiła zmiana terminu na 22 maj 2012. Przesłuchania konkursowe odbędą się tradycyjnie w Auli Cechu Rzemiosł Różnych przy ulicy 10-go lutego w Gdyni. Plan godzinowy występów będzie widoczny na stronie konkursu od 14-go maja. Za powstałe utrudnienia przepraszamy. Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 2 czerwca w czasie Festynu Rodzinnego o godzinie 12.30 w siedzibie organizatora przy ulicy Strażackiej 15 w Gdyni.

Trwają przygotowania do VII już Przeglądu Twórczości Dziecięcej, który odbędzie się 17 maja 2012 roku.

RAZEM Festiwal jest przedsięwzięciem, na które składają się 3 połączone ze sobą i wzajemnie przenikające części:

Spotkania rodzinne

Dzień sztuki

Przegląd Twórczości Dziecięcej

Festiwal jest owocem naszych wieloletnich doświadczeń w zakresie prezentacji sztuki i działań społecznych. Całość ma na celu promocję aktywnej, kreatywnej postawy w stosunku do siebie i otaczającej rzeczywistości. Zapraszamy do udziału całe rodziny, każdego, kto chciałby uczestniczyć w spotkaniach, zajęciach, których celem jest otwarcie na siebie i świat, pozytywne wibracje oraz unikalne sytuacje.

Przedsięwzięcie ma charakter niekomercyjny. Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń.

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ „RAZEM”

Do pobrania:

Regulamin Przeglądu Twórczości Dziecięcej RAZEM 2012