Piotr O.

“Samoprzylepne oswajanie przestrzeni, czyli transmisja myśli na rok 2015” – pod takim hasłem odbył się tegoroczny, plastyczny, ogólnopolski konkurs na vlepkę. Prawie 100 uczniów z całego kraju ośmieliło się na swobodną wymianę swoich przemyśleń. Niektórzy dotknęli problemów poważnych, inni spraw codziennych, jeszcze inni próbowali zażartować lub sprowokować do działania. Słowem – co vlepka, to inna myśl! To spowodowało, że zadanie związane z wyborem najlepszych prac było nie lada wyzwaniem… Czy faktycznie wlepka “nie wrzeszczy, ale dobitnie wyraża swoje sądy”? Sprawdźcie sami oglądając galerię prac konkursowych.
A oto lista zwycięzców:

w kategorii Szkoła podstawowa:
1. Dagmara O. z SP nr 13 w Gdyni
2. Julia O. z SP w Kiełpinie
3. Kacper G. z SP w Stobnie

w kategorii Gimnazjum:
1. Sandra L. z Gimnazjum nr 2 w Stobnie
2. Marta N. z ZSP w Borzechowie
3. Nikola Gzik z OSB w Gdańsku

W związku z wieloma niezwykłymi elementami pojawiającymi się na vlepkach, przyznano także dyplomy uznania dla:
– Piotra O. z PSP w Skarszewach,
– Kingi R. z SP w Stobnie,
– Julii P. z SP w Kiełpinie,
– Aleksandra C. z SP w Rekowie Górnym,
– Marcina B. z SP w Rekowie Górnym,
– Karoliny S. z Gimnazjum nr 2 w Stobnie,
– Filipa R. z Gimnazjum nr 2 w Stobnie,
– Sandry S. z Gimnazjum w OSB w Gdańsku.

Wszystkim vlepkarzom – ogromne gratulacje!
Nagrody oraz dyplomy otrzymacie pocztą.