Sale lekcyjne w budynku naszych szkół na Pomorskiej – Pierwszego Społecznego Gimnazjum i Gdyńskiego Liceum Autorskiego – mają odpowiednio dopasowany wystrój, który wyróżnia je spośród innych. Jest sala francuska, z iście paryskim charmem, jest sala brytyjska pełna wyspiarskiej klasyki z lekko deszczowym lookiem czy sala niemiecka, gdzie można spotkać Berliner Bär. Są też sale tematyczne: matematyczna z figurami geometrycznymi oraz chemiczna, w której wszystkim dobrze znany naukowiec z Cartoon Network – Dexter – przygotowuje kolejne doświadczenia.
Teraz natomiast nadeszła pora na szkolne wejście. Po raz pierwszy można je było zobaczyć odnowione w trakcie Dnia Otwartego Szkoły.


Mamy nadzieję, że podczas odwiedzin w naszych placówkach również stwierdzicie, że nowe wejście przypadło Wam do gustu. Zwłaszcza, jeśli uprawiacie jakiś sport, gdyż właśnie obecność klas sportowych, czyli piłkarzy z młodzieżowej drużyny Arki Gdynia, została szczególnie zaznaczona. Nie znaczy to, że innego rodzaju zainteresowania są u nas mniej doceniane. Wręcz przeciwnie. Uznaliśmy jednak, że to właśnie sport może być dobrym wyznacznikiem wytrwałości, samodyscypliny i pasji. A tego warto życzyć każdemu z naszych uczniów!

Możecie zobaczyć jak było wcześniej (dwa pierwsze zdjęcia), a jak jest teraz: