Finały Światowe Odysei Umysłu to maraton emocji!

Obie drużyny z naszej Szkoły zaprezentowały już swoje rozwiązania Problemów Długoterminowych. Efekt końcowy ich wytężonych prac nad scenografią i kostiumami jest widoczny na zdjęciach. Po spektaklach nastąpiła zespołowa dewastacja dekoracji! Jest to moment, na który czeka każda drużyna, która występ ma już za sobą. Obie drużyny zmierzyły się także z Problemem Spontanicznym.

Znalazł się też czas na spotkania z trzema Drużynami Kumpelskimi: z Oklahomy, Kentucky oraz Florydy. Drużyny spędziły razem super czas na rozmowach, zabawach na świeżym powietrzu i na wymienieniu się drobnymi upominkami; Amerykanom w szczególności smakowały nasze szkolne krówki i zdrowe przekąski firmy Bakal! 😀 Udało nam się także odwiedzić Festiwal Kreatywności (Creativity Festival). Jest to wielki odysejowy festyn, na którym znajdują się punkty z  grami i atrakcjami, przygotowanymi przez różne stany i kraje, stoiska NASA oraz Arm & Hammer (zabawy z sodą oczyszczoną). Był to jednak przede wszystkim czas na dalsze wymienianie się Odysejowymi przypinkami. Jest to prosty i miły sposób zagadania i nawiązania nowych znajomości. 

Na Odyseuszy czekała też niespodzianka. Spektakl, który na Campus przyjechał aż z Nowego Jorku. Przedstawienie z Broadwayu „Wicked” było absolutnie genialne! Nasi Odyseuszy śledzili historię dwóch dziewczyn, Złej Czarownicy i Glindy, z zapartym tchem.

Sobota to ostatni dzień konkursu. Czeka na nas Ceremonia Zakończenia i Ogłoszenia wyników we wszystkich konkurencjach. Transmisja odbędzie się o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego. Link dostępny będzie na stronie https://omworldfinals.com/ i profilu https://www.facebook.com/profilOdysseyHQ/

Trzymajcie kciuki!