PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.40 – 8.25

Mini tenis

kl. 0-III

(Piotr Żuk)

“Mierz wyżej” – koło matematyczne dla kl.V (M.Szyposzyńska)

“Grammar Corner” – koło j.angielskiego dla kl.VII-VIII. Przygotowanie do egzaminów (M.Lemke)

Konsultacje matematyczne dla kl.VIII (J.Berdowska)

 

Koło matematyczne “MATFANI” dla kl.VII-VIII (K.Kowalewska)

 

Gimnastyka korekcyjna

kl. 0-II (J.Łucyk)

 

Koło plastyczne z elementami arteterapii

kl. 0-III ( M. Tuczko)

Koszykówka

kl. IV-VIIII

(Piotr Żuk)

13.05 – 13.50

x

x

x

x

Koło przyrodnicze “Świetlik” kl. I-II

(A.Kubicka)

13.55 – 14.40

PENY 3D klasa 0  (A.Morena)

x

x

x

PENY 3D klasa I (A.Morena)

 

Koło przyrodnicze “Świetlik” kl. III-IV

14.45 – 15.30

PENY 3D klasa II (A.Morena)

Szachy – zajęcia płatne (M.Gajlewicz)

 

Brydż sportowy (J.Berdowska)

 

Koło Origami dla klas IV-VI (A.Domzała)

Scratch Club – nauka programowania dla

kl.V – VI (J.Nerowska)

Odyseja Umysłu

(M.Szyposzyńska, M.Lubocka)

 

Siatkówka

kl. IV-VII

(J.Łucyk)

 

Koło plastyczne z elementami arteterapii kl. 0-III (M.Tuczko)

The Journal Club kl.VII-VIII (A.Kłos)

 

PENY 3D klasa III-IV (A.Morena)

15.35 – 16.20

The Journal Club kl.IV-VI (A.Kłos)

 

“Palcem po mapie” koło geograficzne dla

kl. VII-VIII (S.Ropel)

 

“Tańcowała igła z nitką” kl.III-IV (A.Morena)

 

Piłka Nożna kl. 0-III

(P. Dziubiński)

 

Koło Języka Francuskiego dla zaawansowanych kl. IV-VIII

(J. Pellowska)

Koło matematyczne “Potęga” dla kl.VI (A.Domzała)

 

Piłka Nożna kl. IV-VIII

(P.Dziubiński)

Piłka Nożna

 kl. IV-VI

(P.Dziubiński)

 

Historyczna grupa projektowa/Poszukiwania Archiwum ZET-u. kl. VIII A i B

(W. Stopczyński)

 

Język niemiecki 0- VI

( Liliana Sikorska)

 

Odyseja Umysłu

(M.Szyposzyńska, M.Lubocka)

 

Scratch Club – nauka programowania dla kl.V – VI (J.Nerowska)

 

Modowy recykling  kl.IV-VII (M.Tuczko)

16.25 – 17.10

Koło Języka Francuskiego dla początkujących kl. IV-VIII)

(J. Pellowska)

 

Sporty zespołowe kl. 0-III

(P.Dziubiński)

Piłka Ręczna kl. IV-VIII

(P.Dziubiński)

Sporty zespołowe kl. IV-VI

(P.Dziubiński)

Siatkówka kl. IV-VIII

(J. Łucyk)

 zajęcia do 17.30

Zajęcia wychowania fizycznego rozpoczną się w momencie rozpoczęcia użytkowania sali gimnastycznej.  

Na zajęcia logopedyczne i terapii pedagogicznej oraz języka hiszpańskiego dla nowych uczniów nauczyciele umawiają się indywidualnie z rodzicami i uczniami.