Projekt „Wszystkie Kolory Świata” trwał do końca lutego 2012 roku. Do tego czasu

przygotowaliśmy charytatywne laleczki, które następnie wystawiono na specjalnie zorganizowanej szkolnej imprezie, na którą zaproszeni byli goście: rodzice, dziadkowie i dzieci.

Wydarzenie to okazało się być niecodzienną podróżą przez kontynenty. Każdy dorosły mógł zaopiekować się wybraną przez siebie laleczką, przekazując przy tym darowiznę na rzecz dzieci w Sierra Leone. Darowizna w wysokości 10 zł pozwala na uratowanie życia jednego dziecka i zaszczepienie go przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, takim jak: polio, gruźlica, odra.

Jesteśmy małą szkołą, i do tej akcji przystąpiło niewielu uczestników, jednak wszyscy z wielkimi sercami, pełni chęci i energii. Do pomocy przyłączyli się także Rodzice i kilka Babć. W sumie wykonaliśmy 17 lalek.
Lalki prezentowały się przepięknie – a pochodziły z tak odległych miejsc na świecie jak Iran, Japonia, Meksyk czy Senegal. Gotowe Lalki czekały na swój wielki dzień w specjalnej gablocie, gdzie każdy mógł je podziwiać. Aż wreszcie 25 stycznia zaproszono wszystkich zainteresowanych i adopcja lalek rozpoczęła się. Rodzice byli przejęci nie tylko Lalkami, ale i dziećmi ze Sierra Leone, których życie ma być choć trochę lżejsze dzięki naszym zbiórkom. Zebraliśmy 540zł. Jesteśmy z naszych Twórców bardzo dumni i bardzo im dziękujemy za udział.