W sobotę, 18 maja 2024 roku, w naszej szkole odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Społecznej Jedynki. Wydarzenie to przyciągnęło wielu miłośników szachów. Współorganizatorem turnieju był Wojskowy Klub Sportowy FLOTA Gdynia, a sędziowała pani Marzena Gajlewicz – znakomita instruktorka, trenerka szachowa i nasza wieloletnia współpracowniczka.

Zawodnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych, walcząc o puchary, medale oraz nagrody. Atmosfera na sali gry była pełna emocji i sportowej rywalizacji. Pogoda dopisała, więc po każdej rundzie uczestnicy mogli zrelaksować się na boisku szkolnym i placu zabaw, co dodało wydarzeniu wyjątkowego uroku.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą grę i determinację! Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego niezapomnianego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!