Uff! Już po spektaklu Dziadów cz. II Adama Mickiewicza, które miało miejsce w Sali Audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego. Sala wypełniona prawie szczelnie rodzicami, uczniami szkoły, gośćmi i przyjacółmi. Choć nerwów było wiele, szczególnie w czasie ostatniej próby, w czasie spektaklu wszystko się udało 🙂 Dziękujemy naszym kochanym rodzicom i  uczniom za wsparcie, kwiaty i gorące okaski (o konfetti nie wspominając). Cieszymy się, że takie wydarzenie integruje naszą szkolną społeczność w każdym jej wymiarze. Daliśmy radę! Pokazaliśmy, że jako Szkoła tworzymy coś niebanalnego, twórczego, a zarazem mądrego, co przyniesie nie tylko naszym uczniom inspirację do przyszłych działań i aktywności, ale również będzie namacalnym dowodem, że Społeczna Jedynka skupia nauczycieli z osobowością, talentami  i pasją, którą jesteśmy w stanie zarażać naszych uczniów. Zapraszamy do oglądania filmu z przedstawienia i galerii zdjęć.