Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy to propozycja dla osób, które chcą spędzić noc na podziwianiu śpiącego miasta z perspektywy podróży rowerem, na rozmowach z osobami o podobnych zainteresowaniach, pozytywnym „zakręceniu” oraz przyjrzeniu się niepowtarzalnemu klimatowi okrytych nocą widoków na panoramę miasta.

Będziemy podróżować ulicami, ścieżkami rowerowymi, a możliwe że również lasem, gdzie jedynym źródłem światła będą światełka naszych rowerów – oto główne powody, dla których warto 29 czerwca (sobota) o godzinie 22:00 być razem z nami na Skwerze Kościuszki

Trasa przejazdu będzie podawana przez dodawanie kolejnych punktów przejazdu na stronie internetowej oraz na FB. Całość trasy zostanie zaprezentowana nie później niż do 27 czerwca.

Jeździmy dla przyjemności i bez pośpiechu, a przede wszystkim bezpiecznie. Godzina zakończenia przejazdu zależy od wielu czynników, w tym pogody, ilości uczestników, a także ich kondycji i chęci.Nie zamierzamy zamęczyć siebie ani uczestników;)

Każdy bierze udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i sam dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych (konieczne jest posiadanie działających świateł – zarówno z przodu jak i z tyłu). Jako organizatorzy będziemy otwierali i zamykali kolumnę podróżujących – prosimy o stosowanie się do próśb i zaleceń organizatorów.

Jeśli chcesz popatrzeć nocą na Gdynię z pustych ulic, wśród migających światełek rowerzystów, jeśli chcesz poznać klimat nocnego przemierzania miasta na rowerze – zapraszamy, przyjedź

Uwaga! W dniu kiedy będziemy jeździć nocą planowany jest pokaz sztucznych ogni!

więcej informacji: www.ingremio.edu.pl oraz na stronie wydarzenia