Kolejne nauczycielki ze Społecznej Jedynki, Pani Martyna Kozłowska oraz Pani Małgorzata Dwórznik wzięły udział w kursach metodycznych,

tym razem w Executive Training Institute w miejscowości St. Julian na Malcie 🇲🇹🇲🇹🇲🇹

Kursy realizowane w ramach projektu Erasmus Plus dla podwyższania kompetencji nauczycieli są w tym roku szkolnym częścią projektu Społecznej Jedynki.
Nasze nauczycielki, wraz z nauczycielami z 🇩🇪Niemiec, 🇭🇺Węgier oraz 🇸🇰Słowacji, uczestniczyły w dwutygodniowym szkoleniu dotyczącym zagadnień neurodydaktyki oraz nowoczesnych technik pracy z młodszymi uczniami.
Uczestnicy kursu mieli również okazję zwiedzić piękne miasta Malty, takie jak Valetta, Mdina oraz Birgu oraz urokliwe miejsca Błękitnej Laguny i Klifów Dingli.
👍🥳✈️🇲🇹♥️🫒🍇🌿🌺
Mobilność edukacyjna na Maltę w ramach realizowanego w Społecznej jedynce projektu “Innowacyjne podejście do rzeczywistości szkolnej w obliczu pandemii COVID-19” finansowana była ze środków Unii Europejskiej programu Erasmus plus, Edukacja Szkolna.