Zapraszamy naszych najmłodszych uczniów do spróbowania swoich sił w międzynarodowych egzaminach z języka angielskiego. Poziomy Starters (klasa III), Movers (klasa IV) i Flyers (klasa V i VI) będzie można zdać już 21 października 2023r. u nas w szkole! 🏫 Do testu może podejść każdy uczeń naszej szkoły, gdyż przygotowania do zdawania tych certyfikatów są stałym elementem naszych lekcji angielskiego.

Dlaczego warto?
Każdy kandydat stanie przed szansą uzyskania międzynarodowego certyfikatu, poświadczającego znajomość języka na danym poziomie. Jest on rewelacyjnym fundamentem do zdobywania dalszych kompetencji językowych. Co więcej, Cambridge jest kolebką egzaminów językowych, więc jednocześnie jest to niezwykłe doświadczenie dla dziecka i obycie się z sytuacją egzaminu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi anglistkami po więcej szczegółów! 🇬🇧✍