YACH FILM FESTIVAL 2010- nasze filmy wśród nominowanych!

Jest nam niezmiernie miło, że nasze dwa filmy stworzone przez szkolne koło filmowe pod kierownictwem pani Alicji Araszkiewicz znalazły się wśród siedmiu nominowanych pozycji konkursowych w ogólnopolskim Yach Film Festiwal 2010 w kategorii wideoklipów dla dzieci. Zapraszamy na stronę festiwalu: YACH FILM FESTIWAL 2010 . Gratulujemy!

Nasz najnowszy film “Eksperyment naukowy”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego, najnowszego filmu z naszymi uczniami w roli głównej, nagranego przez Panie Alicję Araszkiewicz, Justynę Nerowską oraz Szkolne Koło Filmowe. “Eksperyment naukowy” to film, który powstał jako częściowy zapis przedstawienia o tym samym tytule przygotowanego przez naszych trzecioklasistów. Zapraszamy na seans:

Eksperyment naukowy from PSSP szkoła on Vimeo.


“Mój i Twój przyjaciel” – teledysk

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego ostatniego teledysku. Jest to krótki zapis z przedstawienia pod tytułem: “Bursztynowe łzy”, w którym występowali uczniowie klasy III.
Muzykę opracowała Pani Hanna Wielgus, kostiumy oraz dekoracje wykonały: Pani Justyna Nerowska oraz Alicja Araszkiewicz. Scenariusz, tekst piosenki, zdjęcia i montaż – Alicja Araszkiewicz. Zapraszamy 🙂

Mój i Twój przyjaciel – teledysk from PSSP szkoła on Vimeo.

„Świat i ja” – teledysk

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego ostatniego teledysku w którym występowali uczniowie klasy II. Scenariusz, zdjęcia i montaż – Alicja Araszkiewicz. Zapraszamy