niepodlegla-2014Zapraszamy serdecznie 11 listopada 2014 roku na 96 Gdyńskie Urodziny Niepodległej. Z okazji Święta Niepodległości w naszym mieście odbędą się uroczystości, imprezy sportowe oraz wydarzenia kulturalne.

 Zapraszamy serdecznie uczniów i rodziców do wspólnego świętowania niepodległości Polski wraz z nauczycielami i pracownikami naszych szkół i stowarzyszeń. Już w najbliższy wtorek, 11 listopada spotykamy się o godzinie 11.30 przed dworcem Gdynia Główna SKM skąd ruszymy, jak co roku w Gdyńskiej Paradzie Niepodległości ulica 10-go lutego do Skweru Kościuszki.

 Jak co roku znakiem rozpoznawczym naszej grupy będą wąsy Marszałka 🙂

 Jednocześnie przypominamy o corocznym Biegu Niepodległości w którym biorą udział nasi nauczyciele i uczniowie. Rejestracja będzie możliwa w dniach 10 listopada (poniedziałek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier GOSiR, ul. Olimpijska 5/9 w godzinach 14:00–20:00 i  11 listopada w Biurze Zawodów mieszczącym się naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego na Alei Jana Pawła II w godzinach 10:00-14:30. Jeżeli pula 150 osób zostanie rozdysponowana już 10 listopada, zapisy w dniu 11 listopada nie będą możliwe.

Bieg odbędzie się tradycyjnie na Bulwarze Nadmorskim. Początek – godz. 9.00.

Przypominamy, że zgodnie z kalendarzem szkolnym najbliższy poniedziałek przed Świętem Niepodległości, tzn 10 listopada jest dniem całkowicie wolnym od zajęć.